Samsung Galaxy S6 a S6 Edge se představují

Firma samsung včera v Barceloně odhalila prototypy svých dvou nových telefonů. Odhalení se tedy dočkal i dlouho očekávaný Salaxy S6, který se stal prvním telefonem v řadě Galaxy, který nemá plastový design, nýbrž kovový.

Oba dva telefony používají sklo Corning Gorilla Glass 4 a dostupné budou v barvách různých drahokamů, včetně perleťově bílé, saffirově černé, platinově zlaté, Topazově modré (pouze Galaxy S6) a Emeraldově zelené (pouze Galaxy S6 edge).

Samsung též potvrdil, že tyto nové telefony budou mít 5.1 palcový display. Novinkou bude také bezdrátové nabíjení. Samsung též vyměnil i baterie a tvrdí, že tyto nové bude možné nabít 1.5 rychleji, než ty předchozí. Samsung také tvrdí, že po 10 minutách nabíjení bude telefon schopný vydržet 4 hodiny. V zadní části telefonu je umístěn 16ti megapixelový fotoaparát a v předu 5ti megapixlový.

Uvnitř telefonů se nachází 8mi jádrový Samsung Exynos procesor. Dále také v telefonech naleznete 3GB Ram a paměť 32GB, 64GB, nebo 128GB. Telefony také budou mít NFC, tedy možnost zaplacení telefonem, jak s bezkontaktní platební kartou. Zabazpečit telefon budete moci tak, že půjde otevřít jen s otiskem vašeho prstu.

Oba telefony půjdou do prodeje 10. Dubna.

Zdroj: http://www.digitalspy.co.uk/

1 657 komentářů